Okna dachowe Suwałki-dystrybutorzy VELUX

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla dobrego samopoczucia jest dostęp do naturalnego światła. Wzrasta wtedy nasza efektywność, łatwiej jest się skoncentrować, ale także milej się odpoczywa. O komfortowe warunki do pracy, czy relaksu warto zadbać w każdym pomieszczeniu w naszym domu, także na poddaszu. Okna dachowe mogą zmienić ciemny strych na przykład w przytulny pokój do czytania lub wymarzony pokój dziecka. Modele okien dachowych VELUX, dzięki wysokiej estetyce i funkcjonalności, idealnie wpasują się w przestrzeń poddasza, wypełniając ją przyjemnym światłem. Teraz możesz przekonać się o jakości okien dachowych VELUX, odwiedzając nasz punkt dystrybucyjny w Suwałkach.

Okna dachowe – Suwałki – komfortowe doświetlenie poddasza

O komforcie używania okien na poddaszach decyduje sposób otwierania. Dzięki starannie opracowanym parametrom technicznym, okna dachowe VELUX sprawdzą się w każdym wnętrzu. Oferujemy rozwiązania nie tylko do dachów skośnych, ale także do dachów płaskich.
 Standardowe okna dachowe VELUX proponujemy w dwóch systemach otwierania: od góry i od dołu. Możesz jednak zdecydować, czy chcesz otwierać okna manualnie, czy stawiasz na możliwie największą domową automatyzację. W VELUX dostępne są także okna dachowe sterowane elektrycznie lub solarnie, które wygodnie otwiera się i zamyka za pomocą przycisku ściennego lub aplikacji w telefonie. W przypadku okien z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne.

Funkcjonalne i energooszczędne okna dachowe – Suwałki

Wszystkie modele okien dachowych VELUX wyróżnia również wysoka szczelność oraz energooszczędny i innowacyjny pakiet 3-szybowy. Okna dachowe z linii Standard Plus zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które dodatkowo poprawiły ich parametry izolacyjne - termoplastyczna ramka międzyszybowa TPS, zaawansowana powłoka niskoemisyjna na szybie wewnętrznej. Aby zapewnić odpowiednie wietrzenie pomieszczeń, każde okno dachowe VELUX posiada również wydajny system wentylacji zintegrowany z uchwytem otwierającym (w przypadku okien z górnym systemem otwierania) lub dwustopniową wentylację w górnej części skrzydła (okna otwierane u dołu). Dzięki takiemu rozwiązaniu, świeże powietrze dopływa do wnętrza pokoju nawet przy zamkniętych oknach. Łatwy w czyszczeniu, wymienny filtr zatrzymuje kurz i owady. 

Okna dachowe Suwałki – do każdego typu pomieszczeń

Oferujemy okna dachowe do wnętrz o różnym przeznaczeniu. Do zwykłych pomieszczeń proponujemy eleganckie okna drewniane z wysokiej jakości impregnowanego i lakierowanego drewna sosnowego. Natomiast w przypadku pomieszczeń narażonych na wilgoć polecamy niewymagające konserwacji okna drewniano-poliuretanowe. Okna dachowe z linii Standard Plus zostały wyposażone w powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej, która ułatwia utrzymanie szyby w czystości. 
Okna dachowe – Suwałki – otwarte na świat zewnętrzny
Poza niezawodnymi modelami okien dachowych, w ofercie firmy VELUX można znaleźć inne funkcjonalne rozwiązania, takie jak balkony dachowe, okna kolankowe, świetliki, czy okna do dachów płaskich. Szeroki wybór daje możliwość montażu okien na każdym poddaszu. Zachęcamy do odwiedzenia punktu dystrybucyjnego produktów VELUX – z nami wybierzesz idealne okna dachowe do swojego wnętrza.