Okna dachowe Rzeszów -dystrybutorzy  VELUX

Okna dachowe Rzeszów - rozwiązanie dla każdego

Z myślą o różnych potrzebach klientów, produkty w ofercie VELUX zostały podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Dzięki temu każdy klient znajdzie rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb. Wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. W nowych oknach dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła osiągnięto dzięki zastosowaniu innowacyjnej czarnej ramki termoplastycznej TPS oraz nowej powłoki niskoemisyjnej szyby wewnętrznej. Okno cechuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K).

Okna dachowe Rzeszów - zalety 

Wszystkie produkty marki VELUX charakteryzuje wysoka jakość i funkcjonalność W nowych oknach szyby są o 30% grubsze, tak aby stanowiły skuteczną barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. Wyróżniają się bardzo dobrym parametrem dźwiękoszczelności Rw=35dB, gwarantując mieszkańcom możliwość odcięcia się od zewnętrznego zgiełku. Okna dachowe dostępne są w dwóch wersjach otwierania: z uchwytem w górnej części skrzydła lub z klamką na dole. Daje to możliwość dostosowania jej do wysokości montażu i planowanej aranżacji w tej samej cenie. W przypadku wersji z górnym otwieraniem, w każdej chwili okno można wyposażyć w sterowanie elektryczne lub solarne. 

 

Okna dachowe Rzeszów - sposób na praktycznie zaaranżowane poddasze ?

Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby użytkowników, dlatego też, poza funkcjonalnością zadbaliśmy również o dostępne warianty wykończenia. Oferowane modele dostępne są w wersji drewnianej lub drewniano-poliuretanowej. Pierwsze z nich wykonane zostały z naturalnego drewna sosnowego, zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody. Drugie to unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeniach na poddaszu o podwyższonej wilgotności.
Pamiętaj, że okna dachowe narażone są na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak silne nasłonecznienie, niska temperatura czy działanie wilgoci. Aby zapewnić im maksymalną trwałość warto dbać o ich regularną konserwację oraz utrzymywać je w czystości. Podstawowe zabiegi konserwacyjne takie jak smarowanie zawiasów i okuć powinny być przeprowadzane raz na rok. 
 

Okna dachowe - o czym musisz wiedzieć? 

Jeśli szukasz produktów VELUX w Rzeszowie i okolicach, zapraszamy do naszych punktów dystrybucji w woj. podkarpackim. Lokalizację punktów handlowych szybko i prosto sprawdzisz za pomocą wyszukiwarki dostępnej na naszej stronie internetowej.