Okna dachowe Leszno-dystrybutorzy  VELUX

Najlepszym sposobem na doświetlone i komfortowe poddasze są odpowiednio dobrane i zamontowane okna dachowe. Leszno to jedno z miast, na terenie którego znajdziesz punkty dystrybucyjne marki VELUX - producenta, który stawia na wysoką jakość i zastosowanie najnowszych technologii. Sprawdź, dlaczego warto wybrać okna dachowe VELUX.

Okna dachowe Leszno – niestandardowe rozwiązania

Coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie niestandardowych rozwiązań na poddaszu, które gwarantują jeszcze większy komfort użytkowania. Jednym z nich jest specjalne okno VELUX GDL, które po otwarciu tworzy balkon. Górną jego część można uchylić do kąta 45 stopni i zatrzymać 
w dowolnej pozycji, zaś dolna ma wbudowane wysuwane barierki. 

Okna dachowe Leszno – panoramiczne widoki dzięki oknom VELUX

Doskonałym sposobem na zapewnienie sobie jeszcze większej wygody, jest wybór okien sterowanych elektrycznie, w tym także klapowo-obrotowych, dzięki którym można cieszyć się panoramicznym widokiem. Co więcej, nie musisz martwić się otwartym oknem, gdy zaczyna padać, ponieważ automatyczne czujniki deszczu zamykają je, gdy tylko spadną pierwsze krople. 


Okna dachowe Leszno – pakiet korzyści z oknami dachowymi VELUX

Doskonale rozumiemy zróżnicowane potrzeby naszych klientów, dlatego podstawę oferty firmy VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium – powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej, lepszą izolację akustyczną, a także bardzo dobre parametrami energooszczędności - współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jest jedynie 1,0 (W/m2K).
Firma VELUX proponuje szeroki wybór okien dachowych o różnym przeznaczeniu, w tym specjalistyczne okna wyłazowe do pomieszczeń mieszkalnych oraz profesjonalne wyłazy dachowe do nieogrzewanych pomieszczeń na poddaszu. 
 

Okna dachowe Leszno – pakiety szybowe VELUX

Okna dachowe ze względu na swoje umieszczenie, są narażone na silne działanie wielu czynników zewnętrznych – ekstremalne temperatury, śnieg, lód czy grad. Właśnie dlatego okna dachowe VELUX wykonane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i skuteczną barierę przed wiatrem i zimnym powietrzem.Energooszczędny pakiet 3-szybowy to standard w ofercie VELUX. Zapewnia wysoki poziom efektywności energetycznej oraz komfort użytkowania, jednocześnie pomaga obniżyć rachunki za energię.

W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, możesz wybrać okna dachowe z linii Standard Plus zapewniające doskonałą izolację akustyczną lub z linii Premium z szybami superenergooszczędnymi. Szukasz wysokiej jakości okien dachowych? Znajdź swojego dystrybutora VELUX w Lesznie i ciesz się komfortem przez wiele lat.