Okna dachowe Legnica -dystrybutorzy  VELUX

Przyszedł czas na remont poddasza lub wymianę starych okien dachowych na nowe? Z nami całe przedsięwzięcie możesz przeprowadzić bez problemu i na dodatek ze świetnym efektem. Produkty VELUX są znane każdemu, kto ceni dobrą jakość, dobry stosunek jakości do ceny oraz elegancki design. Doskonale wiemy, jakie warunki muszą spełniać nowoczesne okna dachowe, aby ich obecność zagwarantowała nie tylko estetyczne wykończenie pomieszczenia, ale także dobrą wentylację i izolację wnętrza. Poznaj ofertę okien dachowych firmy VELUX i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Szeroki wybór okien dachowych VELUX 

Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii VELUX Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach, do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. Wszystkie okna dachowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów i spełniają wymogi dotyczące energooszczędności domów jednorodzinnych i budynków mieszkalnych 
Nie bez powodu produkty VELUX są tak chętnie i często wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów z branży budowlanej. Stawiamy na rozwiązania nowoczesne oraz funkcjonalne, nie zapominając przy tym o estetycznym wykończeniu. Przygotowaliśmy produkty w odpowiedni sposób łączące jakość z ceną. Wszystkie okna dachowe VELUX wyposażone są w energooszczędne pakiety 3-szybowe chroniące przed chłodem, a także wydajną wentylację zintegrowaną z uchwytem otwierającym, umożliwiającą dopływ powietrza do wnętrza nawet przy zamkniętym oknie. 
Okna dachowe wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne w dwóch wariantach wykończenia - naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.

Okna dachowe – Legnica 

Nie wiesz, które rozwiązanie wybrać? Skorzystaj ze wsparcia naszych specjalistów. Chętnie podpowiedzą Ci, jakiego typu okna dachowe będą odpowiednie w Twoim domu i w którym miejscu powinny zostać umiejscowione na dachu, aby jak najlepiej doświetlać wnętrze. Wskażą również zalety konkretnych rozwiązań, a także wyjaśnią, na czym polegają poszczególnie funkcje, w które zaopatrzyliśmy nasze produkty.
Możesz liczyć na nas w przypadku remontu poddasza, wymiany starych okien na nowe, ale także wówczas, gdy rozpoczynasz budowę nowego domu. Skorzystaj z naszego – VELUX to sprawdzona marka, której możesz zaufać. Działamy na terenie całego kraju. Więc jeśli mieszkasz w Legnicy lub innym mieście województwa dolnośląskiego, nie zastanawiaj się i skorzystaj z naszej oferty.