Okna dachowe Koszalin-dystrybutorzy  VELUX

Myślisz o remoncie poddasza? To świetna przestrzeń, dzięki której powiększysz metraż domu. W pierwszej kolejności należy zadbać o wybór odpowiednich okien dachowych oraz ich poprawny montaż. Okna dachowe są bowiem integralnym elementem dachu, dlatego powinny być z nim ściśle połączone i odpowiednio ocieplone. Ważne jest także rozmieszczenie okien dachowych, tak by dostarczały odpowiednią ilość światła dziennego i zapewniały skuteczną wentylację. Jakie okna dachowe wybrać? Sprawdź naszą ofertę.  
Okna dachowe powinny spełniać wysokie wymogi jakości. Nowoczesne modele zostały wyposażone w szereg dodatkowych rozwiązań, dzięki którym zyskujesz pewność, że będą gwarantowały komfort na lata. Produkty VELUX nie bez przyczyny tak często znajdują zastosowanie w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Sprawdź pełną ofertę i zdecyduj, czego potrzebujesz, aby stworzyć nowe, przytulne wnętrze. 

Okna dachowe Koszalin

Kiedy warto zdecydować się na okna dachowe? Gdy planujesz stworzenie przytulnego pokoju na poddaszu. Wszystkie okna dachowe VELUX wyposażone zostały w innowacyjny i energooszczędny pakiet 3-szybowy, który pozwala jeszcze lepiej zatrzymać ciepło w domu. Co więcej, okna dachowe z linii Standard Plus zostały wyposażone w dodatkowe rozwiązania, które podnoszą komfort użytkowania – powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej, grubsze szyby, które chronią przed hałasem z zewnątrz, a także czarną termoplastyczną ramka TPS, która zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła.  
Firma VELUX nie pozostaje również w tyle, jeśli chodzi o design. Projektowane przez nas okna dachowe (zarówno z linii Standard, Standard Plus, jak i Premium) zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale także estetycznym wykonaniem. Eleganckie wzornictwo spotyka się w tym przypadku z nowoczesną technologią, co w rezultacie daje produkt odpowiedni do wykończenia poddasza, który ma w przyszłości pełnić rolę przytulnego pokoju, gabinetu lub innego pomieszczenia. Wśród naszych propozycji znajdują się modele drewniane o klasycznym wyglądzie oraz drewniano-poliuretanowe, które nie wymagają dodatkowej konserwacji, a do tego prezentują się bardzo nowocześnie.  

Poddasze dobrze oświetlone: okna dachowe VELUX

Przygotowaliśmy ofertę, w której dostępne są okna dachowe w kilku modelach. Linia Standard zapewnia najlepszą relację jakości do ceny. To rozwiązanie odpowiednie dla każdego, kto szuka sprawdzonych rozwiązań i dobrze wykonanej stolarki otworowej. Linia Standard Plus to okna dachowe  uzupełnione o nowe rozwiązania, które gwarantują jeszcze większy komfort użytkowania.- energooszczędny pakiet 3-szybowy, powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej, która sprawia, że woda i wszelkie zanieczyszczenia spływają z szyb, pozostawiając je czyste oraz grubsze szyby, które chronią przed hałasem z zewnątrz i tłumią odgłosy deszczu.
To nie wszystkie zalety proponowanych przez nas rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do adaptacji przestrzeni na poddaszu. Obsługujemy klientów z Koszalina oraz okolicznych miejscowości - możesz liczyć nie tylko na szeroki wybór rozwiązań z zakresu stolarki otworowej, ale także fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny.