Okna dachowe Kalisz -dystrybutorzy  VELUX

Nowe okna dachowe? Potrzebujemy ich, gdy budujemy dom z poddaszem, remontujemy strych lub wymieniamy je na nowe w już zaadaptowanym wnętrzu. W każdym z tych przypadków warto postawić na produkty wysokiej jakości. W jednym miejscu czeka na Ciebie stolarka otworowa spełniająca wysokie wymogi jakości, a do tego fachowa porada na temat tego, jakie okna dachowe wybrać, aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń.
Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla wszystkich, którzy myślą o remoncie lub wykończeniu strychu w taki sposób, aby mógł stać się w przyszłości przytulnym, dobrze doświetlonym wnętrzem. Skorzystaj z naszego wsparcia – dowiesz się, jakie okna dachowe wybrać i w którym miejscu je zamontować. Zaprezentujemy Ci również nowe możliwości, jakie dają okna dachowe VELUX. 

Okna dachowe – Kalisz 

Przygotowaliśmy szereg udoskonalonych technicznie rozwiązań z zakresu stolarki otworowej. 
W ofercie dostępne są okna dachowe z linii Standard, Standard Plus i Premium. Główną ich zaletą jest fakt, że spełniają wymagania dotyczące energooszczędności domów jednorodzinnych oraz budynków mieszkalnych. Wszystkie okna dachowe zostały wyposażone w energooszczędne i innowacyjne pakiety 3-szybowe.
Tworząc nasze produkty myślimy o ich maksymalnej użyteczności i funkcjonalności. Poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, testujemy, badamy i dobieramy najlepsze materiały, pamiętając jednocześnie o zachowaniu najlepszej ceny. Projektujemy okna dachowe łatwe w montażu oraz dopracowane w każdym szczególe, jeśli chodzi o ich późniejsze użytkowanie. Ergonomiczny uchwyt otwierający lub klamka w dolnej części skrzydła, energooszczędny pakiet 3-szybowy, możliwość wyposażenia okna z górnym systemem otwierania w system elektrycznego sterowania, powłoka łatwozmywalna na szybie zewnętrznej -  to elementy, które sprawiają, że okna dachowe VELUX są tak chętnie wybierane do nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. A to wciąż nie wszystkie zalety proponowanych przez nas rozwiązań.

Stwórz przytulne poddasze z VELUX 

Modele drewniane będą odpowiednie dla każdego, kto ceni klasyczne rozwiązania. Do ich produkcji wykorzystujemy trwałe drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody. W sprzedaży dostępne są również okna drewniano-poliuretanowe. Wyjątkowa trwałość tych produktów polega na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności. 

Idealne rozwiązania dla klientów z Kalisza i okolic 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Jeśli myślisz o remoncie domu, odwiedź naszą stronę dedykowaną Klientom Indywidualnym, jeśli pracujesz w branży budowlanej, zapraszamy do części dla Profesjonalistów. Przygotowaliśmy praktyczne broszury, obszerne katalogi produktowe oraz inne materiały, które pomogą Ci w podjęciu decyzji o wyborze dobrych okien dachowych. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie i pomożemy wybrać odpowiednie okna dachowe.