Okna dachowe Gorzów Wielkopolski - dystrybutorzy  VELUX

W poszukiwaniu dodatkowej przestrzeni mieszkalnej wiele osób decyduje się przekształcenie poddasza w przestrzeń użytkową. To świetnie rozwiązanie - szczególnie w dobie tak wysokiej dbałości o energooszczędność. Producenci materiałów budowlanych coraz chętniej sięgają po nowoczesne rozwiązania w zakresie izolacyjności, dzięki czemu klienci mogą zaoszczędzić na ogrzewaniu czy klimatyzowaniu pomieszczeń. My również nie pozostajemy w tyle.  Okna dachowe zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. W ten sposób odpowiadamy nie tylko na wymogi przepisów budowlanych, ale także oczekiwania klientów, do których należą zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i architekci oraz projektanci. 

Okna dachowe - Gorzów Wielkopolski

Podstawę oferty VELUX stanowią produkty podzielone według stopnia zaawansowania na trzy linie – Standard, Standard Plus i Premium. Teraz wszystkie okna dachowe dostępne są z trzyszybowymi pakietami. Nowe okna linii Standard Plus zapewniają unikalny zestaw korzyści w atrakcyjnych cenach do tej pory dostępnych tylko w produktach premium. Wykonane są z najwyższej jakości sosnowego drewna i dostępne w dwóch wariantach wykończenia - naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności. Elegancki wygląd to jednak nie wszystko. Dbamy o to, aby okna dachowe były wyjątkowe zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności. Dlatego zastosowano w nich wiele innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają komfort użytkowania np. powłoka łatwozmywalna na szybie zewnętrznej, grubsze szyby chroniące przed hałasem z zewnątrz czy czarna ramka termoplastyczna TPS, która zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem i stratami ciepła.

Przed dokonaniem wyboru warto dokładnie przyjrzeć się każdej z linii i zdecydować, które okna dachowe będą najlepszym wyborem na poddasze.

Okna dachowe - idealny wybór do Twojego domu

Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla osób, które chcą przystosować strych do stworzenia łazienki lub kuchni. Do tych pomieszczeń polecamy drewniano-poliuretanowe okna dachowe VELUX. Wykonane w unikalnej technologii firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności.

Przytulne poddasze dzięki VELUX

Skorzystaj z naszej oferty – zapoznaj się ze wszystkimi propozycjami, jakie przygotowaliśmy. Działamy na terenie całego kraju, w tym także w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu swojego miejsca zamieszkania bez problemu znajdziesz punkt handlowy, w którym zaopatrzysz się w nowoczesne okna dachowe VELUX. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z naszym doradcą i rozwiej wszelkie wątpliwości.