Okna dachowe Gdynia - dystrybutorzy  VELUX

Okna dachowe - Gdynia 

Okna dachowe doprowadzają do pomieszczenia światło dzienne i umożliwiają wentylację. Jest to niezbędne, jeśli przestrzeń pod dachem chcemy przeznaczyć na część mieszkalną. 
Warto też zwrócić uwagę, że wnętrza na poddaszu mają niepowtarzalny klimat. Skosy sprawiają, że pomieszczeni staje się bardziej kameralne i przytulne – idealnie sprawdzi się więc jako sypialnia lub pokój dziecka. 
 

Poddasze - funkcjonalne i przytulne 

Dzięki innowacyjnej konstrukcji, nowoczesne okna dachowe mają bardzo dobre właściwości izolacyjne. Wszystkie okna dachowe dostępne w ofercie firmy VELUX wyposażone są w pakiety 3-szybowe, które chronią przed chłodem i stratami ciepła. 
Szczelność i funkcjonalność to nie wszystko. Istotna jest również dobra wentylacja i wymiana powietrza. Okna dachowe VELUX wyposażone są w wydajny filtr powietrza, który umożliwia wentylację nawet przy zamkniętym oknie. 
Dla klientów, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań, przygotowaliśmy okna dachowe z linii Premium. Jednym z nich jest balkon dachowy VELUX GDL - specjalne okno, które po otwarciu przekształca się w balkon. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz cieszyć się nieograniczonym widokiem oraz powiększyć przestrzeń na poddaszu. 

Nowoczesne okna dachowe VELUX

Warto zdecydować się na wybór naszych produktów, aby zaadaptować strych zgodnie z własnymi potrzebami. Okna dachowe VELUX dostępne są w trzech liniach: Standard – te produkty zapewniają najlepszą relację jakości do ceny, Standard Plus - o nieco wyższych parametrach, wyposażone w nowoczesne rozwiązania gwarantujące doskonały widok oraz cichą i ciepła przestrzeń w domu oraz produkty Premium – to okna dachowe wyposażone w szyby energooszczędne oraz sterowane elektrycznie.