Okna dachowe Elbląg - VELUX

Nie każdy zdaje sobie sprawę, jaki potencjał tkwi w poddaszu. Zwykle o nim zapominamy lub pozostawiamy niewykończony. To spory błąd, gdyż poddasze zapewnia dodatkową przestrzeń mieszkalną. Jeśli panujesz remont - postaw na okna dachowe VELUX. Dzięki temu wprowadzisz do wnętrza światło dzienne i umożliwisz wentylację. Na poddaszu będzie więc mógł powstać pokój dla dziecka, dodatkowa sypialnia, salon czy pokój kąpielowy. 

Okna dachowe - Elbląg 

Zachęcamy do poznania naszej oferty, w której dostępne są nowoczesne okna dachowe. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Wiedząc, jak różne mogą być potrzeby klientów, stworzyliśmy trzy linie produktów: Standard, Standard Plus oraz Premium. W każdej z nich znajdziesz rozwiązanie, które odpowie na Twoje oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą okien dachowych VELUX. Pozwoli to na dokonanie najlepszego wyboru.


Remont poddasza – tylko z oknami dachowymi VELUX 

Postaw na komfort, ciszę i ciepło - wybierz okna dachowe z jednej z naszych linii. Produkty z serii Standard polecamy tym, którzy szukają rozwiązań w dobrej relacji jakości do ceny. Okna zostały wyposażone w energooszczędny pakiet 3-szybowy oraz wentylację zintegrowaną z uchwytem otwierającym, która pozwala na wietrzenie pomieszczeń nawet gdy okna są zamknięte. 
Standard Plus to wybór dla nieco bardziej wymagających. Okna dachowe z tej linii zostały wyposażone w rozwiązania zwiększające komfort ich użytkowania. Oprócz energooszczędnego pakietu 3-szybowego posiadają także powłokę łatwozmywalną na szybie zewnętrznej, dzięki czemu dłużej pozostają̨ czyste, a mieszkańcy mogą cieszyć się przejrzystym widokiem, bez częstego mycia. Szyby w oknach z linii Standard Plus są o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepszą barierę dla hałasu. Dodatkowo pakiet szybowy składa się z szyb o różnej grubości, dzięki czemu pochłaniają one dźwięki o szerokim spektrum częstotliwości. W efekcie okna cechują się wyższą o 3dB izolacją dźwiękową, co oznacza odczuwalny dwukrotny spadek natężenia głośności. Linia Premium to wysokiej klasy okna dachowe wyposażone w system elektrycznego sterowania, klapowo-obrotowe, a także niestandardowe rozwiązania: okna balkonowe, balkony dachowe. Klienci mogą wybierać spośród szyb bezpiecznych, z pakietem wyciszania deszczu i superenergooszczędnych dwukomorowych.
Wszystkie modele dostępne są w dwóch wariantach wykończenia: naturalne drewno sosnowe zaimpregnowane i pokryte bezbarwnym lakierem na bazie wody oraz unikalna technologia firmy VELUX polegająca na pokryciu rdzenia z drewna modyfikowanego termicznie grubą warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Okna drewniano-poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i idealnie sprawdzą się w łazienkach lub w innych pomieszczeń na poddaszu o podwyższonej wilgotności. Zachęcamy do wyboru okna dachowego, które odpowiada Twoim oczekiwaniom. 


Najlepsze rozwiązania od producenta 

Jakie pomieszczenie może powstać na poddaszu? Dowolne! Okna dachowe VELUX to nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, odpowiednie do montażu we wnętrzu, które ma pełnić w przyszłości funkcję nie tylko pokoju, ale także kuchni czy łazienki. Dokonaj zakupu za pośrednictwem sklepu w Elblągu lub punktu w najbliższej okolicy, który zajmuje się dystrybucją i sprzedażą produktów VELUX.