Dekarz Słupsk - firmy i usługi dekarskie

Coraz więcej osób decyduje się zamienić swoje poddasze w stylowe pomieszczenie. Niezwykle istotnym punktem w całej aranżacji są okna dachowe, które mają ogromny wpływ na funkcjonalność i oświetlenie mieszkania. W Słupsku znajdziesz punkty dystrybucyjne marki VELUX, która oferuje szeroki wybór okien dachowych najwyższej jakości.

Okna dachowe Słupsk – przestrzeń i światło

Podstawową funkcją okien dachowych jest oczywiście zapewnienie jak największej ilości światła dziennego wewnątrz pomieszczenia. Aby cieszyć się pięknym i jasnym wnętrzem, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na rozmieszczenie okien. Jak uzyskać efekt jasnej przestrzeni? Aby zapewnić sobie dobry widok na zewnątrz, a tym samym komfort użytkowania poddasza należy dopasować wielkość okna i wysokość jego montażu do kąta nachylenia połaci. Im mniejszy jest spadek dachu tym dłuższe powinno być okno. Jeśli zależy nam na swobodnym widoku na zewnątrz zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej, dolna krawędź ościeżnicy powinna znajdować się na wysokości ok. 90 cm nad podłogą. Okna dachowe można montować w zestawach obok siebie w pionie lub poziomie. Dzięki takiemu rozwiązaniu optycznie powiększymy przestrzeń pomieszczenia oraz wpuścimy do niego znacznie więcej światła i świeżego powietrza. Możemy je też  łączyć z oknami pionowymi w zestawy kolankowe tak, by wykorzystać ściankę kolankową do otwarcia wnętrz na światło i otoczenie wokół budynku. W ofercie marki VELUX znajdziesz okna dachowe z możliwością wyboru górnego lub dolnego sposobu otwierania.

Okna dachowe Słupsk
innowacyjne rozwiązania

Wybierając okna dachowe, należy pamiętać, że będą nam one służyć bardzo długo. W związku z tym warto postawić na najwyższą jakość i innowacyjne rozwiązania, które z powodzeniem zapewnią nam komfort użytkowania. Okna dachowe firmy VELUX zostały wyposażone w 3-szybowe pakiety, pozwalające z łatwością utrzymać ciepło w domu. Z kolei zastosowana konstrukcja ThermoTechnology i dodatkowa uszczelka gwarantują wysoką izolacyjność termiczną oraz wyższą dźwiękochłonność. 

Okna dachowe Słupsk – dźwiękoszczelność i filtr powietrza

Kolejną zaletą 3-szybowych okien VELUX jest wysoka dźwiękoszczelność, co jest gwarancją lepszego snu oraz wypoczynku. Co więcej, okna dachowe VELUX wyposażone są w moduł wentylacyjny lub dwustopniową wentylację, dzięki którym można wpuszczać świeże powietrze nawet wtedy, gdy okno dachowe jest zamknięte. Zamontowany w oknach filtr sprawia, że do pomieszczenia wpada powietrze, bez zabrudzeń, kurzu i owadów. Takie okna zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania, którym możesz cieszyć się przez wiele lat. 

Okna dachowe Słupsk
wygoda i funkcjonalność

Mycie szyb to nielubiana przez wielu czynność. Dlatego, aby ułatwić naszym klientom utrzymanie czystości, okna dachowe VELUX możesz umyć w prosty sposób: wystarczy, że obrócisz okno o 180 stopni, zablokujesz zasuwką i możesz wyczyścić je za pomocą obu rąk. Dzięki temuw łatwy i szybki sposób wyczyścisz okna. Takie wygodne rozwiązania ułatwiają codzienne użytkowanie, by cieszyć się maksymalnym komfortem, W przypadku okien zamontowanych w trudno dostępnych miejscach, polecamy wybrać te sterowanie elektrycznie, które można wygodnie otwierać i zamykać za pomocą przycisku naściennego. . Znajdź punkt dystrybucyjny marki VELUX w Słupsku już dziś i ciesz się trwałością, funkcjonalnością i innowacją w swoim domu.