Zdrowe i komfortowe życie zaczyna się w domu. Skorzystaj ze wsparcia profesjonalnych dekarzy!

Łatwa i szybka wymiana okien dachowych! Zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu!

Cztery najważniejsze kwestie przy wyborze okna dachowego

Wypełnij wnętrza światłem!

Wszyscy lubią jasne, wygodne pomieszczenia z dużą ilością światła dziennego i świeżego powietrza, prawda? Aby zapewnić odpowiednią ilość światła dziennego w pomieszczeniach, zgodnie z zaleceniami powierzchnia przeszklenia powinna wynosić minimum 1/8 całkowitej powierzchni podłogi w pomieszczeniu. Jeśli więc chcesz zyskać zyskać więcej naturalnego światła w domu, zamontuj więcej okien.

Służymy pomocą w doborze odpowiedniego okna dachowego VELUX!

Różne domy, różne potrzeby

Okna dachowe otwierane u góry czy od dołu? Ręcznie czy zdalnie za pomocą przycisku naściennego lub aplikacji w telefonie? Nasze okna dachowe mogą spełnić wszystkie wymagania!

Wybór zależy od Twoich potrzeb i umiejscowienia nowego okna dachowego VELUX. Poznaj szeroką ofertę produktów VELUX.

Okna dachowe dopasowane do każdego rodzaju pomieszczeń

Okna dachowe VELUX są dostępne w dwóch typach wykończenia - drewno sosnowe i drewno pokryte malowanym na biało poliuretanem.

Okna drewniano-poliuretanowe nie wymagają konserwacji i sprawdzą się szczególnie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. kuchniach czy łazienkach. Ale będą dobrym wyborem także do pokoju dziecka czy salonu. Okno drewniane zapewnia naturalny wygląd, dzięki czemu dobrze komponuje się z każdym wystrojem wnętrza. W zależności od pomieszczenia pomożemy wybrać odpowiednie okno dachowe.

Maksymalny komfort dzięki roletom na okna dachowe

Popraw klimat wewnętrzny w pomieszczeniach za pomocą rolet zaciemniających, przyciemniających lub rolet zewnętrznych. Tak wyposażone okno dachowe zyskuje na funkcjonalności.

Marzysz, by dobrze się wyspać w całkowitej ciemności lub przyciemnić światło w pokoju dziecka podczas drzemki? Chcesz, aby salon był bardziej komfortowy lub zapewnić prywatność w łazience na poddaszu? Rolety wewnętrzne i zewnętrzne to idealne uzupełnienie nowego okna dachowego.

Musisz pilnie wymienić okno dachowe?

Proces wymiany okna dachowego na nowe jest łatwiejszy, niż myślisz! Powiedz nam, dlaczego chcesz wymienić okna dachowe, abyśmy mogli doradzić najlepsze i najszybsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nami!

Zdrowe i wygodne życie zaczyna się w domu

4 powody, dla których warto wymienić okna dachowe

Replacement - benefits
Lepszy klimat wewnętrzny

Na Twoim poddaszu latem jest za gorąco a zimą zbyt chłodno? Wybierając okna dachowe zwróć uwagę na parametry izolacyjne i współczynnik przenikalności cieplnej Uw. Mieszkasz w pobliżu hałaśliwej ulicy, ale chcesz, aby Twój dom był cichy i przytulny? Szyba dźwiękochłonna to idealne rozwiązanie. Bez względu na to, z jakimi wyzwaniami się mierzysz, oferujemy produkty i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, które poprawią komfort życia na poddaszu. Dzięki oknom z pakietem 3-szybowym możesz cieszyć się cichym, ciepłym wnętrzem. A jeśli dodatkowo wyposażysz okno dachowe w rolety wewnętrzne i zewnętrze zyskasz dodatkowy komfort, prywatność, ochronę przed nagrzewaniem i dodatkową izolację zimą.

Szybki i pewny proces wymiany okna dachowego

Obawiasz się, że wymiana okna dachowego zajmie zbyt dużo czasu? To łatwiejsze niż myślisz. Profesjonalni Wykonawcy VELUX to eksperci w zakresie wymiany okien dachowych. W zależności od stanu okna i dachu, proces wymiany okna dachowego na nowe można przeprowadzić w ciągu jednego dnia! Jeśli chcesz zyskać więcej światła dziennego i świeżego powietrza, zamontuj więcej okien dachowych!

Energooszczędność

Wszystkie okna dachowe VELUX zostały opracowane z myślą o wieloletniej trwałości. Jednak w przeciwieństwie do okien instalowanych około 20 lat temu nowoczesne okna lepiej utrzymują ciepło zimą i chronią przed nagrzewaniem pomieszczeń latem. Nowe energooszczędne okna dachowe VELUX z pakietem 3-szybowym zapewniają komplet korzyści: wyższy stopień energooszczędności, lepszą izolację akustyczną i łatwiejsze czyszczenie. Jeśli więc zimą zamykasz drzwi do swojego dawno nieremontowanego poddasza, nadszedł czas, aby odzyskać tę przestrzeń. Dzięki wymianie okien dachowych ciepło pozostanie w pomieszczeniu, chłód na zewnątrz, a rachunki za ogrzewanie będą niższe.

Zdrowszy i wygodniejszy dom

Czy wiesz, że okno dachowe wpuszcza dwa razy więcej naturalnego światła niż pionowe okno tej samej wielkości, zapewniając wyjątkowe wrażenie jasnej i otwartej przestrzeni? Wymiana jednego okna dachowego na dwa lub więcej nie wydłuży znacznie czasu montażu, a zdecydowanie poprawi jakość Twojego życia na poddaszu, dzięki większej ilości naturalnego światła dziennego i świeżego powietrza. Zaplanuj swój nowy, zdrowszy dom już dziś!

Zdrowe i wygodne życie zaczyna się w domu

4 powody, dla których warto wymienić okna dachowe

Skorzystaj z kompleksowej obsługi w jednym punkcie handlowym "renoVator"

W jednym punkcie handlowym "renoVator" uzyskasz kompleksową obsługę w zakresie wyceny, zakupu produktów oraz montażu okien VELUX. W ciągu 3 dni roboczych od momentu wypełnienia formularza możesz spodziewać się naszego telefonu.

Jak wymienić okno dachowe?

Szybko i łatwo! Przeprowadzony przez specjalistę, proces montażu nowego okna dachowego przebiega sprawnie, nawet jeśli wymiana dotyczy okna innej marki. Zobacz film i przekonaj się, jak prosta może być wymiana okna dachowego!

Pobierz e-book

Pobierz e-book

Wymiana okien dachowych na nowe jest łatwiejsza niż myślisz. Chcesz poznać korzyści wynikające z wymiany okien dachowych na nowe lub dowiedzieć się, jak wybrać najlepsze okna? Zastanawiasz się, jak dokładnie wygląda proces wymiany okna dachowego? W naszym e-booku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące wymiany okien. Dzięki poradnikowi dowiesz się, dlaczego i kiedy nadchodzi czas na wymianę oraz przekonasz się, jak łatwa jest wymiana okien dachowych.