Twoje poddasze w nowym świetle z VELUX DAYLIGHT EXPERIENCE

Zobacz swoje poddasze w nowym świetle. Zdobądź kupon na bezpłatną, profesjonalną symulację Twojego pomieszczenia z rozwiązaniami VELUX!

Poradniki VELUX

Szukasz inspiracji i sposobów na adaptację poddasza? Myślisz o remoncie, ale obawiasz się, że to czasochłonne i kosztowne? Nic z tych rzeczy! Zapoznaj się z materiałami i dowiedz się, że to nieskomplikowany proces. Przygotowaliśmy dla Ciebie inspiracje i praktyczne wskazówki.

5 powodów do zmian na Twoim poddaszu

cechy okien dachowych velux
Komfort wizualny

Wymiana okna dachowego lub remont poddasza to doskonała okazja, aby pomyśleć o rozbudowie i zwiększeniu ilości okien. Dzięki rozwiązaniom VELUX i łączeniom okien w zestawy Twoje pomieszczenie zyska nową przestrzeń i więcej światła dziennego, a Ty będzie mógł cieszyć się nieograniczonym widokiem na zewnątrz.

Komfort realizacji planów

Obawiasz się, że proces wymiany okna bądź rozbudowy poddasza o kolejne okna to skomplikowany proces, a Twój dom zamieni się w plac budowy? Nic bardziej mylnego. Rekomendowani Wykonawcy VELUX wykwalifikowani w wymianie okien przeprowadzą prace w sposób trwały, szybki i czysty.

Komfort energooszczędności

Wszystkie okna dachowe VELUX charakteryzują się wysoką jakością. Jednak technologia produkcji okien przez ostatnie kilkanaście lat uległa zmianie. Podobnie wymagania dotyczące parametrów termicznych naszych domów. Remont poddasza, czy wymiana okien dachowych to świetna okazja to zamontowania energooszczędnych okien trzyszybowych, dzięki którym rachunki za ogrzewanie będą niższe, a ciepło na dłużej zostanie w domu.

Komfort zdalnego sterowania

Nie masz dostępu do swojego okna dachowego lub chciałbyś otwierać je za pomocą klawiatury bądź aplikacji w telefonie? Rozważ montaż okna sterowanego elektrycznie lub solarnie VELUX INTEGRA®. Każde takie okno w standardzie wyposażone jest w czujnik deszczu, który zamknie Twoje okna podczas opadów nawet gdy Ciebie nie będzie w domu.

Komfort w upalne dni

Podczas prac remontowych lub wymiany okna pamiętaj również o przesłonach zewnętrznych VELUX. Roleta zewnętrzna lub markiza ochronią Twoje pomieszczenie przed nadmiernym ogrzewaniem i zapewnią Tobie idealne warunki do pracy, nauki, zabawy czy odpoczynku nawet w gorące dni.

5 powodów do zmian na Twoim poddaszu

Metamorfoza z rozwiązaniami VELUX

Obawiasz się, że proces wymiany okna bądź rozbudowy poddasza o kolejne okna to skomplikowany proces, a Twój dom zamieni się w plac budowy? Nic bardziej mylnego. Poznaj rozwiązania VELUX, które pomogą Ci zamienić swoje pomieszczenie na poddaszu w atrakcyjną i komfortową przestrzeń.
e-book

Bezpłatne konsultacje

Bezpłatne konsultacje z doradcą VELUX

Bezpłatne konsultacje

Naszym celem jest tworzenie lepszych warunków do życia poprzez dostarczanie światła dziennego i świeżego powietrza do Waszych domów. W sytuacji, gdy wszyscy spędzamy w nich jeszcze więcej czasu, zwiększamy dostępność naszych doradców! Oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie wszystkich rozwiązań VELUX!


Znajdź Rekomendwanego Wykonawcę VELUX

Skorzystaj z usług wyspecjalizowanych montażystów z zakresu wymiany i montażu okien dachowych VELUX i ciesz się komfortem realizacji swoich planów.


Pobierz katalog i cennik VELUX

Katalog VELUX


Pobierz katalog i cennik VELUX

Komfort na lata z rozwiązaniami VELUX - zobacz i zainspiruj się! Pobierz katalog VELUX, sprawdź wszystkie możliwości i ceny. Znajdź produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.