Rozwój i technologia produktu

Kariera VELUX - rozwój i technologia produktu

Niech Wasze pomysły zobaczą światło dzienne od etapu projektowania aż do produkcji

Grupa VELUX została założona w oparciu o wizję zapewnienia światła dziennego i świeżego powietrza, a innowacyjność stanowi o naszym rozwoju. Badania są ważną częścią naszej działalności. Dbamy o to, aby światło dzienne i świeże powietrze były poważnie brane pod uwagę przy projektowaniu budynków i zapewnianiu dobrej jakości życia. Aby utrzymać przewagę nad konkurencją, zawsze szukamy nowych sposobów dostarczania światła dziennego i świeżego powietrza jednocześnie dostarczając możliwie najlepsze produkty pod względem jakości, funkcjonalności i wartości.

Potrzebujemy kreatywnych i innowacyjnych ludzi, by kontynuować dziedzictwo i przedsiębiorczość naszego założyciela i przekształcać nowe pomysły w rzeczywiste produkty. Pracując w Rozwoju i Technologii Produktu, będziesz nie tylko brał udział w opracowywaniu nowych materiałów i produktów dla naszej szerokiej oferty; będziesz też pracował z technologią, która wspiera nasze urządzenia i procesy produkcyjne.

Nasi pracownicy pochodzą z różnych środowisk technicznych i reprezentują różne dziedziny inżynieryjne. Cenimy otwartość i pracę zespołową. Wszystko to sprawia, że praca tutaj daje dużo więcej satysfakcji i tworzy lepsze rozwiązania.

Praca w dziale wsparcia globalnego