Wykorzystując nasze blisko 80-letnie doświadczenie i chcąc upewnić Państwa w prawidłowości dokonanego wyboru, mamy przyjemność zaoferowania Państwu  20-letniej gwarancji na okna VELUX Nowej Generacji (z literą K w kodzie rozmiaru) wraz z szybami zainstalowane z ramą termoizolacyjną BDX. Do podstawowej 10-letniej gwarancji** na okna VELUX oferujemy dodatkowe 10 lat gwarancji na okna zainstalowane z ramą termoizolacyjną BDX. Do przedłużonej gwarancji mają zastosowanie warunki i postanowienia podstawowej gwarancji, w szczególności niniejsza dodatkowa gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową sprzedaży. 

Dodatkowa gwarancja obejmuje okna VELUX Nowej Generacji zakupione po dniu 1 maja 2013 roku i jest ważna tylko z podstawową gwarancją na okna. Skorzystanie z oferty dodatkowej gwarancji jest dobrowolne. Aby ją otrzymać, niezależnie od spełnienia warunków przewidzianych dla gwarancji podstawowej, należy: wypełnić poniższy kwestionariusz. Po otrzymaniu wypełnionego kwestionariusza VELUX Polska Sp. z o.o. prześle Państwu potwierdzenie przedłużenia gwarancji do 20-u lat na okna VELUX Nowej Generacji zamontowane z ramą termoizolacyjną BDX.
Prawa z dodatkowej gwarancji mogą być wykonywane po przedstawieniu VELUX Polska Sp. z o.o. lub dilerowi, od którego nabyli Państwo produkt, potwierdzenia przedłużenia gwarancji. Okres obowiązywania przedłużonej gwarancji kończy się z upływem 20 lat od daty dostarczenia produktu, jak ją określono w pkt. „Początek okresu gwarancyjnego” w gwarancji podstawowej.

20-lat gwarancji na szyby instalowane w oknach VELUX.
Do podstawowej 10-letniej gwarancji** na okna VELUX oferujemy dodatkowe 10 lat gwarancji na szyby. Do przedłużonej gwarancji mają zastosowanie warunki i postanowienia podstawowej gwarancji, w szczególności niniejsza dodatkowa gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową sprzedaży.
Dodatkowa gwarancja obejmuje szyby w oknach VELUX zakupionych po dniu 1 listopada 2005 roku i jest ważna tylko z podstawową gwarancją na okna. Skorzystanie z oferty dodatkowej gwarancji jest dobrowolne. Aby ją otrzymać, niezależnie od spełnienia warunków przewidzianych dla gwarancji podstawowej, należy: wypełnić poniższy kwestionariusz. Po otrzymaniu wypełnionego kwestionariusza VELUX Polska Sp. z o.o. prześle Państwu potwierdzenie przedłużenia gwarancji do 20-u lat na szyby zamontowane w oknach VELUX. Prawa z dodatkowej gwarancji mogą być wykonywane po przedstawieniu VELUX Polska Sp. z o.o. lub
dilerowi, od którego nabyli Państwo produkt, potwierdzenia przedłużenia gwarancji. Okres obowiązywania przedłużonej gwarancji kończy się z upływem 20 lat od daty dostarczenia produktu, jak ją określono w pkt. „Początek okresu gwarancyjnego” w gwarancji podstawowej.

Formularz przedłużenia gwarancji
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Powyższe dane zbierane są tylko na potrzeby przedłużenia gwarancji.
Powyższe dane zbierane są tylko na potrzeby przedłużenia gwarancji. Dodatkowo poniżej mogą wyrazić Państwo zgodę na Newsletter.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o bieżących promocjach, nowościach i wydarzeniach VELUX z wykorzystaniem