Home > Poland > Klienci > Zanim kupisz > Katalogi i broszury

Cennik okien dachowych i innych produktów VELUXCennik

Poniżej prezentujemy cenniki większości oferowanych przez VELUX okien do poddaszy oraz pozostałych produktów w plikach PDF.

Cennik okien do poddaszy zawiera sugerowane ceny detaliczne w polskich złotych. Standardowe okna pod poddaszy VELUX dostarczamy w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli na produkt trzeba poczekać zostało to oznaczone w cenniku.

Katalog i cennik PDF (zawiera ceny okien dachowych, rolet i innych produktów VELUX)

 

 

Piktogram - Cennik okna do poddaszy Okna do poddaszy
Kołnierze uszczelniające

Piktogram - Okna wyłazowe i wyłazy dachowe Okna wyłazowe i wyłazy dachowe

Piktogram - Cennik okna do poddaszy System okien do płaskiego
dachu
Piktogram - Cennik okna do płaskich dachów Okna do płaskich dachów

Piktogram - Rolety Rolety, żaluzje,
markizy,
moskitiery
Piktogram - Świetliki tunelowe Świetliki tunelowe

Piktogram - Akcesoriów Drążek, sterownik i adaptor do rolet zewnętrznych

Piktogram - Akcesoria dodatkowe
Akcesoria dodatkowe
Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta:
tel. 22 33 77 000

 Kontakt VELUX

Kontakt

 
Nasz telefoniczny Dział Obsługi Klienta służy Państwu profesjonalną poradą i pomocą techniczną.

Więcej
Cennik

Katalog i cennik produktów VELUX

Okna do poddaszy, świetliki tunelowe, kolektory słoneczne, systemy sterowania oraz rolety, markizy i żaluzje.

Katalog i cennik PDF

Pomoc w wyborze okna dachowego

 

Komfort Twojego poddasza zależy od właściwego doboru okien do funkcji i architektury konkretnych pomieszczeń. Przy wyborze produktów VELUX pomoże Ci nasz katalog zawierający rekomendacje i ceny okien dachowych, ułatwi on znalezienie odpowiednich rozwiązań do Twojego poddasza.
 
Oferujemy nowoczesne energooszczędne okna dachowe i inne produkty, które pozwalają znacząco zmniejszyć zużycie energii lub zastąpić ją odnawialną energią słoneczną. W Polsce okna dachowe sprzedajemy już od ponad 22 lat, a od roku 1998 produkujemy je również w polskich fabrykach.
 

Wsparcie od VELUX

 

Nasz Dział Obsługi Klientów Indywidualnych oferuje Tobie pomoc na każdym etapie inwestycji. Począwszy od pomysłów zagospodarowania poddasza, jego planowania, budowy lub rozbudowy domu, adaptacji strychu, a także już podczas użytkowania poddasza. Pomagamy dobrać okna do poddaszy, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. 

Udzielamy pełnych informacji technicznych i użytkowych o naszych produktach. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na części zamienne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Na Twoje życzenie wysyłamy materiały informacyjne o naszej ofercie.

Oferujemy wykwalifikowany serwis techniczny zarówno przedsprzedażowy, a posprzedażowy. Każdy problem, związany z montażem lub serwisem naszych produktów, zostanie rozwiązany przez naszych doświadczonych Doradców Technicznych. Przy zakupie 5 i więcej okien do poddaszy organizujemy szkolenie montażowe dla Twojej ekipy budowlanej w cenie okien dachowych.